KLUB VODNÉHO PÓLA NOVÁKY

Hráči KVP Nováky, vyhlásení medzi najúspešnejšími športovcami

V prievidzkom dome kultúry vyhlásili najlepších športovcov, trénerov, funkcionárov a kolektívy za úspechy v roku 2015 a naši Novácki vodní pólisti tam nemohli chýbať. Klub vodného póla Nováky bol vyhlásený v kategórii kolektív – dospelí a najúspešnejší kolektív mládeže. V kategórii tréneri- dospelí bol vyhlásený Peter Tkáč (tréner mužov), v kategórii najúspešnejší športovci – mládež Daniel Veterník a za kategóriu talent roka bol vyhlásený Michal Úradník. V kráľovskej kategórii dospelí – jednotlivci boli dvaja naši zástupcovia a to Michal Gogola a Juraj Zaťovič.

O vyhodnotení a niečo aj o sebe nám povedal Michal Úradník...

-Ako prebiehala celá akcia na vyhlasovaní športovcov? Bol si vyhlásený za talent roka, čo to pre teba znamená ?

Akcia prebiehala v príjemnej atmosfére, bol pripravený zaujímavý program ktorý sa striedal s vyhodnocovaním športovcov v jednotlivých kategóriach. Po vyhodnotení a programe nás čakalo ešte malé pohostenie. Získal som ocenenie talent roka čo si veľmi vážim, a je to pre mňa taká menšia motivácia ako sa zlepšovať.

-Ako si predstavuješ svoju vodnopólovú budúcnosť? Čo ťa motivuje trénovať a zlepšovať sa v tomto športe ?

Moja vodnopólová budúcnosť? Sám neviem, uvidím postupom času. Nemám nejakú presnú motiváciu, proste robím to čo ma baví.

-V kategóriach kadetov a juniorov sa ti darí výborne a spolu so svojimi spoluhráčmi ťaháte tím za majstrovským titulom. V A-tíme Novák patríš k platným hráčom, keď sa v zápasoch Extraligy aj pravidelne strelecky presadzuješ. Ako to celé vnímaš ty?

V kategóriach kadeti a juniori sme skvelá partia, ktorá je veľmi dobre zohratá. Zatiaľ sa nám darí na výbornú a dúfame že budeme majstri v oboch kategóriach. Tak isto sme aj v A-tíme Novák skvelá partia, ktorá zatiaľ všetkých valcuje a ideme si za titulom.

-Zapojil si sa do záverečnej prípravy A-tímu Slovenska no nakoniec si na ME do Belehradu necestoval. Čo bol dôvod tvojej neúčasti? Ako túto skúsenosť vnímaš s odstupom času, nemrzí ťa to?

Príprava na ME do Belehradu mi dala veľa, naučil som sa dosť nových vecí a zlepšil som sa, žiaľ som tesne pred ME ochorel a musel odstúpiť. Mrzí, mohla to byť ďalšia obrovská skúsenosť.

Generálny partner

Mediálni partneri

Marketingový partner