Juniori KVP Nováky na predvianočnom turnaji v Košiciach na druhom mieste

Osmička statočných pod vedením Petra Nižného obsadila v metropole východu na predvianočnom turnaji druhé miesto

20.12.2022 11:44:38

Posledný turnaj v roku 2022 máme úspešne za sebou. Na predvianočný turnaj do Košíc našich juniorov pod vedením trénera Petra Nižného pozvali organizátori ŠK Hornets Košice a ČH Košice. Víkendového turnaja sa zúčastnili okrem sršňov a ČH aj hráči topoľčianskej Pirane a KVP Nováky. Zahral si každý s každým a na konci sme v nedeľu na obed spoznali celkového víťaza. Osem statočných hráčov nášho klubu obsadilo druhé miesto za víťazným ŠK Hornets Košice, na treťom mieste skončila PIRANA SC Topoľčany a na štvrtom mieste ČH Košice. Naši chlapci v úvode turnaja vyhrali nad ČH Košice 14:7 a v druhom zápase proti ďalšiemu domácemu tímu sme ťahali vo vyrovnanom zápase tesne za kratší koniec. ŠK Hornets sme podľahli o gól 12:13. V tretej štvrtine sme prehrávali už o štyri góly 8:12, ale v posledných ôsmich minútach to bolo už len o gól 11:12. 83 sekúnd pred koncom po góle Štangu sme znížili na 12:13, ale do konca stretnutia sa po dvoch oddychových časoch oboch mužstiev už nič neudialo. V poslednom nedeľnom zápase o druhé miesto sme neponechali nič na náhodu a PIRANU sme porazili hladko 24:7. Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa spoločne na ďalšie turnaje v novom roku 2023. Pozrite si sumár tohoto turnaja vo výsledkoch:

ČH Košice vs KVP Nováky 7:14 ( 2:3, 0:1, 3:8, 2:2 )

Góly: Németh 4, Petrunčík, Kavečanky a Hennel po 1 - Tisaj 4, Štanga a Mihál po 3, Dobiš 2, Ravinger a Korenačka po 1

ŠK Hornets Košice vs Pirana SC Topoľčany 14:10 ( 6:4, 4:2,2:0, 2:4 )

Góly: Kleščinský a Tabačár po 4, Bačo, Miško a Zolovčík po 2 - Hrnko 5, Cebo a Rušiti po 2, Solčanský 1

ČH Košice vs Pirana SC Topoľčany 7:9 ( 1:1, 2:2, 1:5, 3:1 )

Góly: Petrunčík 3, Németh, Zbojovský, Kavečanky a Hennel po 1 - Šiagi 3, Rušiti a Cebo po 2, Uhrín a Mocňák po 1

ŠK Hornets Košice vs KVP Nováky 13:12 ( 3:3, 5:4, 4:2, 1:3 )

Góly: Zolovčík 6, Tabačar 4, Kleščinský, Bačo a Miško po 1 - Tisaj 5, Štanga 3, Mihál 2, Ravinger a Šiatinský po 1

ŠK Hornets Košice vs ČH Košice 15:6 (5:2, 3:1, 5:0, 2:3 )

Góly: Tabačar 6, Kleščinský 5, Bačo 2, Miško a Zolovčík po 1 -