Naši muži nad Piraňami bez zaváhania

Mužská Extraliga pokračovala cez víkend ďalším kolom. Naši vodnopólisti si zmerali svoje sily v Topoľčanoch s domácimi Piraňami a bez zaváhania vyhrali 8:16. Prinášame vám reakciu nášho trénera po zápase.

29.10.2018 06:38:45 | aktualizované: 29.10.2018 11:36:28

Peter Nižný, tréner KVP Nováky:

Myslím, že sme odohrali celkom dobrý zápas. Malý bazén nám v momentálnom stave vyhovoval a po dvoch štvrtinách sme mali celkom slušný náskok. Fungovala obrana, vytvárali sme si veľa šancí, len tá realizácia mohla byť lepšia. Tretia štvrtina nám moc nevyšla, ale to sa v takýchto zápasoch stáva pomerne často. Preto potrebujeme čo najskôr začať poriadne na sebe pracovať a dobiehať to, čo sme za rok stratili. Teraz dúfam, že budeme mať dosť priestoru a času na to, aby si každý vstúpil do svedomia a naplno využil každú tréningovú jednotku na to, aby bol hlavne sám so sebou spokojný a nápomocný pre mužstvo. Sú tu hráči, ktorí v minulej sezóne nehrali ani za juniorov a teraz musia hrať za mužov. Je to pre nich obrovská zmena. Ale verím, že to zvládnu. Len treba chcieť!