KLUB VODNÉHO PÓLA NOVÁKY

Slovensko vs. Srbsko zápas Svetovej ligy v Novákoch

Dnes sa v Národnom centre vodného póla o 18:00 odohrá stretnutie Svetovej ligy medzi Slovenskom a olympijským víťazom z Ria - Srbskom. Tento zápas bude určite jedným z najväčších vodnopólových podujatí na Slovensku, ak nie najväčším. Každý fanúšik si príde na svoje, keďže nás čaká plne hľadisko Národného centra a momentálne najlepší tím sveta.

Na zápas sa v Novákoch od nedele pripravovalo 15 hráčov Slovenskej reprezentácie. Nás ako klub KVP Nováky najviac teší že medzi touto pätnástkou hráčov je až 9 našich odchovancov.

Pred zápasom na slovíčko s kapitánom Slovenského tímu Jurajom Zaťovičom...

Čo môžeme očakávať od Srbov v tomto zápase aj keď neprišli v tom najsilnejšom zložení?

Srbi neprišli v najsilnejšom zložení, ale jednou z ich najväčších zbrani je široká hráčska základňa a tým pádom možnosť nahradiť hociktorého hráča. Tým pádom ich kvalita bude stále vysoká.

Aj v našom kádri nastali zmeny a omladenie. Ako sa ti javí toto zloženie, má tento tím perspektívu byť úspešným?

Čo sa týka nášho tímu, par hráčov prišlo, par odišlo. Zatiaľ sa mi javí, že perspektívu do budúcnosti má. Otázne je ako sa bude s mladými chlapcami pracovať a samozrejme, či budú mať samotní hráči chuť na sebe pracovať.

Aké sú ambície našej reprezentácie V tomto zápase?

Našou ambíciou v tomto zápase je odísť po zápase so zdvihnutými hlavami nehanbiac sa za svoj výkon a v neposlednom rade potešiť fanúšikov.

Túto sezónu pôsobíš v gréckom klube paok solun, ako sa ti/vám zatiaľ darí, si spokojný?

S Paokom podávame zatiaľ solídne výkony, aj keď je pravda, že niektoré zápasy doplácame na neskúsenosť nášho mužstva.

Generálny partner

Mediálni partneri

Marketingový partner