Výhra Novák na kúpalisku EVA v Piešťanoch

V nedeľu si dali v chladnom počasí naši vodnopólisti miesto obeda stretnutie na termálnom kúpalisku EVA v Piešťanoch s domácim KVP KÚPELE Piešťany. Po výhre 6:12 nám o zápase povedali:

23.10.2018 12:11:44 | aktualizované: 24.10.2018 06:47:15

Peter Nižný, tréner KVP Nováky:

Z výsledkom musím byť len a len spokojný, keďže naše tréningové podmienky boli doteraz tragické. Avšak týmto týždňom sa to už všetko zmení a očakávam od chlapcov omnoho vyššiu kvalitu a samozrejme aj zvýšenú tréningovú morálku! To, že sme v nedeľu zvíťazili, len dokazuje, že stále ešte vieme hrať až na tú kondíciu. Dostali sme šesť gólov, tam nemám čo vyčítať, akurát v niektorých obranných situáciách musia medzi sebou viac komunikovať. Nedá sa hrať potichu. Lebo niekedy je to až tragikomické pozerať sa na to, ako traja naši hráči chcú brániť len jedného súperovho hráča. Potom neviem či sa mám smiať, alebo plakať. Teraz nám ostáva sa pomaly pripravovať na ďalší ligový zápas, ktorý nás čaká najbližšiu sobotu v Topoľčanoch.

Poznámka: Začiatok zápasu v Topoľčanoch je 27.10.2018 o 17:30 hod.

Michal Gogola, manažér a brankár KVP Nováky:

Pri zohľadnení momentálnej situácie, v akej sa náš tím nachádza, je výsledok pre nás dobrý. Išli sme do Piešťan vyhrať a podľa toho aj každý hráč pristúpil k zápasu. Spravilo sa veľa chýb, čo ale treba momentálne akceptovať, či už kvôli netrénovaniu vo vode ale aj z dôvodu neskúsenosti hráčov.

Dôležité je víťazstvo a aj to že už dnes (rozumej 23.10.2018) začíname tréningy vo vode!

Liga je dlhá a my sa určite budeme zlepšovať od zápasu k zápasu.

Martin Berlanský, tréner KVP KÚPELE Piešťany:

Čakáme ešte na vyjadrenie.Späť na zoznam aktualít