Dominancia našich majstrov v Extralige pokračuje!

Aj po tomto víkende platí, že muži KVP Nováky nestratili v prebiehajúcom ročníku Extraligy ani bod, vyhrali sme aj na Pasienkoch

27.03.2023 07:42:10

V deviatom kole Extraligy 10-gólová výhra našich mužov nad Piešťanmi!

V sobotnom zápase 9.kola Extraligy mužov sa v našom NCVP zrodila výhra zverencov trénera Petra Nižného nad posledným tímom súťaže KVP Kúpele Piešťany 15:5. Naši chlapci sa dobre naladili pred nedeľným šlágrom, ktorý sa hral v Bratislave v nedeľu dopoludnia na Pasienkoch. Prvú štvrtinu sme vyhrali 5:1 a v druhej sme pridali ďalšie tri góly, takže prvý polčas sme ovládli hladko 8:1. Naša dominancia pokračovala aj naďalej, v druhom polčase sme skórovali 7x a tak sme súpera porazili nakoniec 15:5 a na naše konto pribudla v siedmom zápase tejto sezóny siedma výhra.

KVP Kúpele Piešťany vs KVP NOVÁKY 5:15 ( 1:5, 0:3, 3:4, 1:3 )

Góly: Zaťovič a Štanga po 3, Ravinger, Bielik a Tisaj po 2, Beseda, Stehlík a Berlanský po 1

Zostava KVP Nováky:

1 Šimkovič, 2 Ravinger, 3 Zaťovič, 4 Beseda, 5 Stehlík, 6 Berlanský, 8 Bielik, 9 Štanga, 10 Vajda, 11 Tisaj, 13 Türk

Naši chlapci v nedeľu v šlágri 10.kola Extraligy vyhrali v Bratislave nad Sláviou UK tesne 5:4. Skvele zahrali obe obrany, jazdilo sa hore dole, zamakali a absolutórium si zaslúži v bráne Adam Šimkovič! Ôsmy zápas a ôsma výhra v Extralige pre KVP Nováky.

Po góle Iliaša išli naši majstri do vedenia 1:0, súperovi sa podarilo vyrovnať na 1:1, ale Berlanský naklonil misky váh na našu stranu a po prvej časti sme vyhrávali 2:1. V druhom dejstve v presilovke namieril presne Tisaj a už sme vyhrávali 3:1. Slávii sa podarilo znížiť na 3:2 ale Bielik rozhodol o tom, že polčas KVP vyhral 4:2. V tretej osemminútovke padol len jeden gól a Slávii sa podarilo znížiť na 4:3. V poslednej štvrtine dokonca domáci vyrovnali na 4:4, ale posledné slovo si vzali zverenci trénera Petra Nižného a v presilovke Mihál 45 sekúnd pred koncom rozhodol o našom druhom sezónnom víťazstve nad Sláviou UK. Tento týždeň na nás čaká záver základnej časti v Košiciach, v sobotu hráme s ŠK Olympia a v nedeľu s ŠKP Modrí Draci.

Slávia UK Bratislava vs KVP NOVÁKY 4:5 ( 1:2, 1:2, 1:0, 1:1 )

Góly: Berlanský, Iliaš, Bielik, Tisaj a Mihál po 1

1 Šimkovič, 2 Ravinger, 3 Zaťovič, 4 Beseda, 5 Stehlík, 6 Berlanský, 7 Iliaš, 8 Bielik, 9 Štanga, 10 Vajda, 11 Tisaj, 12 Mihál, 13 Türk