Mladší žiaci KVP Nováky dva razy v sobotu doma víťazne!

Na ďalšom turnaji Letných MSR skupiny Stred mladé nádeje KVP neponechali nič na náhodu a na konto si pripísali ďalšie cenné body

27.11.2023 15:40:09

Našej U13-tke sa v domácom bazéne NCVP na druhom kole Letných MSR skupiny Stred darilo, keď vyhrala v oboch zápasoch. Najprv si mladé nádeje KVP Nováky poradili s PIRANOU z Topoľčian hladko o 11 gólov 14:3 a v druhom zápase dominovali zverenci trénera Michala Malíka a Marcela Gundu tiež. Vrútky sme zdolali o štyri góly po dobrom tímovom výkone, keď sa dva razy presadili Púčik a Vaňo a traja strelci pridali po jednom góle. Úvodnú štvrtinu sme vyhrali tesne 2:1, v druhej sme pridali ďalšie dva pekné góly a polčas sme vyhrali 4:1. V tretej časti po presnom zásahu Púčika to už bolo 5:1, v závere 6:2 a nakoniec sme 50 sekúnd pred koncom po góle Mužíka skórovali aj po siedmy raz.

PIRANA SC Topoľčany vs KVP NOVÁKY 3:14 ( 0:4, 2:1, 1:7, 0:2 )

Góly: Fodor 4, Kohút 3, Púčik a Vaňo po 2, Mužík, Medera a Čaraj po 1