KLUB VODNÉHO PÓLA NOVÁKY

Muži KVP Nováky absolvovali sústredenie v Liptovskom Jáne

Od pondelka 25.1.2016 naši muži absolvovali päťdňové sústredenie v Nízkych Tatrách. Pripravili sme pre vás nejaké zaujímavosti zo sústredenia a vôbec ako to celé na sústredení prebiehalo.

V pondelok 25.1.2016 sme sa všetci stretli o 10:00 pred bazénom v Novákoch, naložili tašky a lyže do áut a vyrazili na cestu, smer Liptovský Ján, wellness hotel Alexandra.

Zimné sústredenie v horách bola prvá akcia v roku 2016, na ktorej sme sa zišli kompletný tím mužov KVP Nováky. Traja hráči (Juraj Zaťovič, Michal Gogola a Maroš Tkáč) reprezentovali Slovensko na ME v Belehrade a tak spoločná príprava začala až teraz.

Prvé dni nám prialo aj počasie a tak sme okrem každodenného ranného plávania, mohli chodiť aj lyžovať do neďalekej Závažnej poruby. Poobedný program bol buď v posilňovni, alebo zameraný na loptové hry v telocvični. Ale rozhodne najočakávanejšia časť každého dňa, bol potréningový, večerný wellness, v ktorom sme super zregenerovali po ťažkých tréningoch.

Okrem trénovania, sme si jeden deň spravili výlet na Štrbské pleso, ale teplé a daždivé počasie nám nedovolilo lyžovať, tak sme absolvovali aspoň krátku turistiku.

Veľmi rýchlo sa priblížil deň odchodu a v piatok po raňajkách sme pobalili veci a vyrazili na cestu domov.

Tréner vyjadril spokojnosť s nasadením hráčov počas celého sústredenia. Od pondelka už pokračuje príprava v domácom bazéne v Novákoch.

Už cez víkend 5.2.-7.2.2016, nás čaká kvalitne obsadený medzinárodný turnaj, za účasti YBL Budapešť (Maďarsko), WS Hannover (Nemecko) a reprezentácie Českej republiky.

20.2.2016 začíname 1. domácim zápasom, proti ŠKP Modrí draci Košice, nadstavbovú časť slovenskej extraligy, tak veríme, že sa dostatočne pripravíme a vstúpime do nadstavby víťazne.

Nezabudnite si pozrieť fotogalériu zo sústredenia.

Generálny partner

Mediálni partneri

Marketingový partner