Naše mladé nádeje U11 na víkendovom turnaji v Šamoríne!

V sobotu a v nedeľu sa naša mládež zúčastnila na prípravnom turnaji nádejí v šamorínskom XBS

31.01.2023 16:30:47

Počas soboty a nedele sa v šamorínskom XBS konal prípravný turnaj mladých nádejí U11, ktorý zorganizoval domáci XBS waterpolo Šamorín. Hralo sa v bazéne 25x15 m v X-bionic Sphere, hrubý hrací čas bol 2x10 minút s dvojminútovou prestávkou. Okrem našich chlapcov a domáceho XBS si na turnaji zahrali PVK Vrútky, Slávia UK Bratislava, topoľčianska Pirana SC a KVP Kúpele Piešťany, pričom si zahral každý s každým, v sobotu sme sledovali 9 zápasov a v nedeľu šesť stretnutí, spolu to bola 15 zápasová kvalitná turnajová porcia.

Turnajom preplávali naši mladí vodní pólisti sobotnou výhrou nad PVK Vrútky hladko 10:0 ale aj s prehrou v druhom zápase so Sláviou UK Bratislava 1:9. V treťom meraní síl v sobotu nastúpili proti PIRANA SC Topoľčany a na naše konto pribudla vysoká výhra o 11 gólov 13:2. V nedeľu si naše nádeje poradili s KVP Kúpele Piešťany 5:1 a podľahli domácemu víťazovi turnaja XBS waterpolo Šamorín 3:11.