KLUB VODNÉHO PÓLA NOVÁKY

Naši hráči si vyskúšali pretláčanie na dračej lodi

V Národnom centre vodného póla sa v nedeľu 6. marca konalo podujatie s názvom Ľadový drak, ktorého sa zúčastnili aj hráči nášho klubu.

Ľadový drak je podujatie, v ktorom ide o pretláčanie sa dvoch tímov na dračej lodi v bazéne. Je to kanoistická disciplína ale naši chalani to zobrali ako výzvu a s odhodlaním sa zúčastnili tejto akcie. Družstvá sa skladajú zo šiestich súťažiacich v lodi a dvoch náhradníkov.

Podujatie sa začalo o 08:30 poradou kapitánov a o 09:00 sa pretláčanie zahájilo prvým štartom. Finále sa konalo približne v obednajších hodinách a celkovým víťazom sa stal klub „ŠK Dračia Légia 2012“ z Trenčína. Naša posádka sa umiestnila na celkovom ôsmom mieste z desiatich.

V našej posádke sa predstavili: Maroš Tkáč, Martin Hrivnák, Róbert Martanovič, Miroslav Trčo, Daniel Veterník, Andrej Ševc aj s bratom a zároveň bývalym hráčom KVP Nováky Stanislavom Ševcom, a ako posledného si chalani zavolali do tímu posilu z fanklubu Martina Rusa.

Ako sa pozdávala akcia Andrejovi Ševcovi?

,,Bola to výborná akcia. Stretli sa tu fajn ľudia a športovci, takže všetko prebiahalo v pohodovej, športovej atmosfére. Celú akciu sme poňali ako spestrenie a zábavu, keďže sme takéto niečo robili po prvý krát. Aj napriek tomu to bola výzva a pri pádlovaní sme si poriadne zamakali a s výsledkom sme spokojní."

Fotogalériu z akcie si možete pozrieť tu: Ľadový drak - FOTKY.

Generálny partner

Mediálni partneri

Marketingový partner