Postupujeme do finále Extraligy vodných pólistov!

V treťom semifinále sme porazili sršňov z Košíc 13:6 a vo finále hráme proti Slávii UK Bratislava

05.05.2022 13:04:00

V treťom semifinále Extraligy vodných pólistov porážame košických sršňov 13:6 a ideme do fináááále!!!!!! Chlapci, gratulujeme a tešíme sa na finále so Sláviou UK!

Prvú štvrtinu vyhrali naši hráči 3:1, keď dva razy skóroval Tisaj a raz Kováčik, hostia uspeli T.Bačom. V druhej štvrtine sa zapísali do streleckej listiny Bielik tri razy a raz Tisaj a už sme vyhrávali 7:1. Zolovčíkovi sa podarilo znížiť na 7:2, ale 14 sekúnd pred koncom polčasu dal gól Kováčik a polčas vyhrali naši chlapci 8:2. V treťom dejstve sa podarilo zverencom Petra Nižného dať zasa tri góly po sebe, keď uspeli Ravinger, Kováčik a Iliaš a už to bolo 11:2. Niečo viac ako dve minúty pred koncom premenil pokutový hod Zareva a znížil na 11:3. V posledných ôsmich minútach Mihál a Iliaš dali po góle a už to bolo 13:3. Dve aj pol minúty pred definitívnym záverom skórovali tri razy po sebe hostia, Matejka, T.Bačo a Tabačár a nakoniec upravili stav na konečných 13:6. KVP Nováky vyhrali v tejto sérii nakoniec 3:0.

KVP NOVÁKY vs ŠK Horners Košice 13:6 ( 3:1, 5:1, 3:1, 2:3 )

Góly: Bielik, Kováčik a Tisaj po 3, Iliaš 2, Ravinger a Mihál po 1

Priebeh zápasu: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 11:2, 11:3, 13:3, 13:6