KLUB VODNÉHO PÓLA NOVÁKY

Zimné sústredenie v Liptovskom Jáne.

KVP Nováky sa dnes vrátilo zo zimného sústredenia v Liptovskom Jáne a pri tejto príležitosti sme vyspovedali trénera Petra Tkáča.

Pre koho bolo toto sústredenie určené? Koľko hráčov sa ho zúčastnilo? Ako dlho trvalo?

Sústredenie bolo určené pre ,,A" mužstvo doplnené juniormi, kadetmi a dokonca dvoma staršími žiakmi. Zúčastnilo sa ho 16 hráčov a trvalo 6 dní.

Na čo bolo sústredenie zamerané? Čo ste všetko na ňom absolvovali?

Zimné sústredenie v horách bolo zamerané na naštartovanie a obnovenie hrubej sily a kondície po vianočných sviatkoch. V trojfázových tréningoch sme absolvovali cvičenia v telocvični, výstupy na okolité vrchy Nízkych Tatier a plaveckú prípravu v Liptovskom Mikuláši. Chlapci si z chuti užili zimné radovánky.

Splnilo vaše očakávania a boli ste spokojný s nasadením a prístupom hráčov?

Chlapcov som na záver sústredenia pochválil za ich prístup ku tréningom. V každom jednom som videl nasadenie a odhodlanie dať do tréningov maximum. Zvlášť by som chcel pochváliť našich starších harcovníkov Nižného, Gogolu a Stehlíka, ktorí do toho išli ako mladici a tým boli aj príkladom mladším hráčom. :)

Vodné pólo v Novákoch začína napredovať, mužstvo mužov je priebežne líder extraligy...dočkáme sa po dlhých rokoch opäť titulu v Novákoch????

Po rokoch sa seniorské ,,A" skonsolidovalo svojim hráčskym zložením. Ako som povedal pred začiatkom sezóny, budeme sa snažiť zlepšovať od zápasu k zápasu a uvidíme, či nám hviezdy titul doprajú. Chlapcom stále vštepujem, že treba začať na 100% a pomaly pridávať. :)

Generálny partner

Mediálni partneri

Marketingový partner